Ulica Mickiewicza w Sandomierzu z nowymi chodnikami

  • 12.09.2019, 16:47
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Ulica Mickiewicza w Sandomierzu z nowymi chodnikami
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Remont chodników przy ulicy Mickiewicza w Sandomierzu już oficjalnie się zakończył.

Nową nawierzchnię zyskały chodniki na ulicy Mickiewicza w Sandomierzu. Remont obejmował wymianę kostki i krawężników. Przypomnijmy, że to już kolejny etap remontu jednej z głównych ulic miasta. W ubiegłym roku na ulicy Mickiewicza została położona nowa nawierzchnia asfaltowa. 


Inwestycja związana z modernizacją chodników na odcinku 700 metrów kosztowała 1 200 000 złotych. Z czego jak wyjaśnia starosta sandomierski, Marcin Piwnik, 600 tysięcy złotych pochodziło z dotacji z Funduszu Dróg Samorządowych, resztę środków dołożył samorząd powiatowy wspólnie z miastem Sandomierz. 


Burmistrz, Marcin Marzec w trakcie odbioru przyznał, że to jedna z najważniejszych inwestycji drogowych w mieście. Jak dodał przeprowadzone prace ujednoliciły wygląd ulic miejskich a wyremontowane chodniki znakomicie wpisały się w krajobraz Królewskiego Miasta.


Wykonawcą wszelkich prac remontowych była firma „GRANIT” z miejscowości Jarząbki, którą podczas oficjalnego odbioru inwestycji reprezentował Wiesław Garnek. 
Jak udało nam się ustalić następne wspólne inwestycje modernizacyjne ulic rozpoczną się w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Swój wygląd znacznie zmieni ul. Różana w Sandomierzu oraz zabytkowy chodnik przy cmentarzu katedralnym.  

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stefek
Stefek 13.09.2019, 06:00
Wymienil stryjek siekierke na kijek. Inwestycja nic nie poprawila oprocz koloru

Pozostałe