Miasto kontra Powiat. Narodowy Dzień Sportu z meczem samorządowców

  • 18.09.2019, 15:18
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Miasto kontra Powiat. Narodowy Dzień Sportu z meczem samorządowców
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

O tym, że zdrowy i sportowy tryb życia jest ważny nie trzeba nikomu przypominać. W sobotę w Sandomierzu każdy, kto chciał zażyć trochę treningu miał szansę to zrobić. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach Narodowego Dnia Sportu przygotował bogatą ofertę darmowych i różnorodnych treningów.

Narodowy Dzień Sportu to nie tylko wielkie święto wszystkich sportowców i osób aktywnych fizycznie, ale też dzień w którym osoby do tej pory trenujące jedynie odpoczynek na kanapie przed telewizorem mogą spróbować innej formy aktywności. A przecież wszystkie formy są wskazane i bardzo potrzebne.


Za sprawą VII edycji Narodowego Dnia Sportu na wszystkich chętnych czekał sportowy wycisk. Oprócz przygotowanych przez sandomierski MOSiR treningów na przybyłych czekały również turnieje. Jak podkreśla Paweł Wierzbicki dyrektor sportowej instytucji sport w Sandomierzu odgrywa bardzo ważną rolę, a zmagania drużynowe nie należą do rzadkości. 
W tegorocznej edycji turnieju oprócz drużyn młodzieżowych do sportowej rywalizacji stanęły również dwie drużyny złożone z samorządowców.


Marcin Marzec, burmistrz Sandomierza podkreślił, że najważniejsza w sportowych zmaganiach oprócz pozytywnych emocji jest również dobra zabawa i zdrowa drużynowa rywalizacja. 
Na drużyny samorządowców czekały zmagania z czwórboju sportowego. Była koszykówka, siatkówka i piłka nożna. Ostatecznie jednak o wygranej miasta Sandomierz a przegranej drużyny samorządowców powiatu zdecydowało  przeciąganie liny. 


Narodowy Dzień Sportu to inicjatywa fundacji „Zwalcz Nudę”. Projekt współfinansowany był ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Sandomierz natomiast był jednym z szesnastu miast partnerskich tego sportowego projektu. 
  

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe