Dwa nowe pojazdy zasiliły flotę PGKiM w Sandomierzu. Inwestycja kosztowała prawie 700 tysięcy złotych

  • 20.09.2019, 12:00
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Dwa nowe pojazdy zasiliły flotę PGKiM w Sandomierzu. Inwestycja kosztowała…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dwa nowe samochody trafiły do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu. Tabor samochodów w sandomierskim PGKiM zasilił Opel Vivaro i nowocześnie wyposażona śmieciarka.

O nowych samochodowych nabytkach opowiada Piotr Sołtyk, prezes przedsiębiorstwa, który podkreśla, że zakup samochodów na które zostało przeznaczonych prawie 700 tysięcy złotych był bardzo potrzebny.


Flota samochodowa sandomierskiego PGKiM systematycznie jest zasilana przez nowe auta.  Jak dodaje Piotr Lipiec, zastępca kierownika Zakładu Oczyszczania Miasta zestaw 5 dotychczasowych śmieciarek zasilił nowy samochód przygotowany na odbiór również innych biodegradowalnych odpadów. Zakup śmieciarki możliwy był dzięki środkom pozyskanym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach. 


Bus Opel Vivaro natomiast zasili pogotowie wodno – kanalizacyjne. A do wymiany dotychczasowego samochodu przyczynił się zły stan techniczny, wyjaśnia Piotr Chojnacki, zastępca kierownika ds. sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.  


Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu swoją działalnością obsługuje 3582 gospodarstwa domowe oraz 873 podmioty gospodarcze.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe