Koncert muzyki klasycznej w 200. rocznicę urodzin Stanisława Moniuszki w Zamku Królewskim

  • 01.10.2019, 17:09
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Koncert muzyki klasycznej w 200. rocznicę urodzin Stanisława Moniuszki
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W Sandomierzu koncertowo uczcili 200.rocznicę urodzin Stanisława Moniuszki. W sobotę w sali rycerskiej Zamku Królewskiego rozbrzmiewały największe utwory muzyki klasycznej w wykonaniu duetu pianisty Roberta Grudnia oraz Georgija Agratina, który sobotnie popołudnie umilił przybyłym grą na cymbałach i fletni Pana.

Podczas koncertu koneserzy dobrej klasycznej muzyki nie mogli narzekać. W bogatym programie utworów znalazły się muzyczne perełki Stanisława Moniuszki, Franciszka Schuberta, Michała Ogińskiego oraz kompozycje Roberta Grudnia i Georgija Agratiny. 


Muzyczny duet goszczący w Zamku Królewskim w Sandomierzu podjął się realizacji ogólnopolskiego projektu „Moniuszko i jego czasy”. Organizatorami muzycznego wydarzenia była redakcja Radia Leliwa oraz Muzeum Okręgowe w Sandomierzu. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe