Pakt Materka dla środowiska. Jerzy Materek z kampanią w Sandomierzu

  • 09.10.2019, 19:55
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Pakt Materka dla środowiska. Jerzy Materek z kampanią w Sandomierzu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Sandomierz to ważny przystanek na mapie kampanijnego szlaku każdego kandydata. Udowadnia to Jerzy Materek, który kandyduje w tegorocznych wyborach parlamentarnych i walczy o mandat posła z listy Koalicji Obywatelskiej, a Królewskie Miasto odwiedził już kolejny raz.

Przy okazji rozdawania swoich ulotek wyborczych Jerzy Materek, tradycyjnie już poświęcił również dużo czasu na rozmowy z mieszkańcami Sandomierza. Tym razem głównym ich tematem była kwestia ochrony środowiska, czyli główny priorytet jaki kandydat postawił sobie do zrealizowania. Jak powtarzał do Sejmu chce się dostać po to, żeby zadbać o czyste powietrze i zdrowie obywateli, a z pewnością pomoże mu w tym prawie trzydziesto letnie doświadczenie w pracy na rzecz środowiska.


W deklaracjach paktu Materka dla środowiska znajdziemy m.in. darmowe wymiany pieców i niższe koszty ogrzewania, strategię ochrony zasobów wodnych, politykę zadrzewiania terenów miejskich oraz rozszerzenie obszarów parków narodowych i zakaz sprowadzania śmieci. Jerzy Marek chce wprowadzić również całkowity zakaz używania foliówek oraz zachęca do zastąpienia pojemników jednorazowych, takimi wielokrotnego użytku. 


Jerzy Materek jest członkiem Zarządu Powiatu Starachowickiego. Odpowiada za sprawy związane z inwestycjami i gospodarowaniem nieruchomościami. Zanim podjął pracę w samorządzie powiatowym, był przedsiębiorcą i doradcą energetycznym. Prywatnie ojciec prezydenta Starachowic Marka Materka.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe