„Sandomierszczyzna Moja Mała Ojczyzna”: Ponad 120 prac konkursowych o wysokim poziomie

  • 11.10.2019, 19:25
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
"Sandomierszczyzna Moja Mała Ojczyzna": Ponad 120 prac konkursowych o…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Kolejna gala konkursowa „Sandomierszczyzna Moja Mała Ojczyzna” już za nami. To już siódma edycja tego plastycznego konkursu organizowanego przez sandomierski Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.
Dyrektor szkoły, Krystyna Kobylakiewicz wyjaśnia, że ideą która przyświeca organizatorom konkursu od samego początku jest przede wszystkich to, aby młodzież miała okazję zagłębić się w poznawanie swojego otoczenia.
 
Przez wszystkie do tej pory organizowane edycje konkurs cieszył się niezmiennie dużą popularnością wśród uczestników. W tegorocznej edycji komisja konkursowa poddała ocenie ponad 120 prac plastycznych i fotografii, których motywem przewodnim tym razem był „Sandomierz dawniej i dziś”.
 
Konkurs skierowany był do uczniów wszystkich typów szkół z terenu Sandomierza i powiatu sandomierskiego. Wojciech Dumin, dyrektor Sandomierskiego Centrum Kultury, podsumował podczas gali podsumowującej tegoroczną edycję konkursu, podkreślając fakt, że z roku na rok poziom jest coraz wyższy.
 
Rangę konkursu podkreśla fakt, że w gronie osób oceniających prace są sandomierscy artyści Jurij Sulimow, Szczepan Siudak i Cezary Łutowicz. Zwycięskie prace zostały wykonane przez Aleksandrę Urbańską, Julię Narewską, Julię Stępień i Mariolę Twaróg.
 
 
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe