Sztab PSL: Marcin Piwnik: To były trudne wybory, jednak ten wynik to olbrzymi sukces ludowców

  • 14.10.2019, 15:27
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Sztab PSL: Marcin Piwnik: To były trudne wybory, jednak ten wynik to olbrzymi…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wybory parlamentarne 2019 możemy już uznać za zakończone. W całym kraju wielki sukces wyborczy odnotowało Prawo i Sprawiedliwość otrzymując 43,76 % poparcia wśród głosujących i pozostawiając swoich kontrkandydatów daleko za sobą.

Podobnie powyborcza sytuacja przedstawia się w powiecie sandomierskim, gdzie na kandydatów PiS zagłosowało 53,66% uprawnionych do głosowania. Na drugim miejscu w regionie znalazł się komitet Polskiego Stronnictwa Ludowego na który zagłosowało 17,43% wyborców. 


Pierwsze sondażowe wyniki z godziny 21.00 w sztabie wyborczym PSL skomentował szef sandomierskich ludowców, Marcin Piwnik. Kandydaci Ziemi Sandomierskiej Andrzej Swajda oraz Jerzy Żyła chwilę później podziękowali za udział w wyborach i wszystkie oddane głosy. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe