W Pilkington NSG Group bezpieczeństwo to podstawa. Za nami kolejna edycja Dnia Bezpieczeństwa

  • 15.10.2019, 19:03
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
W Pilkington NSG Group bezpieczeństwo to podstawa. Za nami kolejna edycja…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W ten dzień linia produkcyjna w Pilkington NSG Group częściowo została wstrzymana. Wszystko po to, aby jak najwięcej pracowników mogło świętować organizowany przez firmę „Dzień Bezpieczeństwa”.

Dzień w którym temat bezpieczeństwa dominuje w firmie Pilkington już od kilku lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród pracowników, którzy chętnie biorą udział w zorganizowanym święcie. Jak wyjaśnia Jerzy Baran, dyrektor operacyjny Pilkington Polska, „Dzień Bezpieczeństwa”, to święto, podczas którego należy podkreślać i celebrować wszelkie aspekty z bezpieczeństwem związane. Jak dodaje Jerzy Baran inicjatywa przez firmę popularyzowana jest nie tylko w sandomierskim oddziale, świadczy o tym globalny charakter tego wydarzenia.  


Tradycyjnie już w trakcie „Dnia Bezpieczeństwa” w firmie Pilkington dużo się działo. Na przybyłych czekało mnóstwo ciekawych stoisk z akcesoriami, które o bezpieczeństwo pracowników dbają każdego dnia. Codziennie również poruszane są kwestie bezpieczeństwa. A jak podkreśla Mariusz Mazur, dyrektor Zakładu Produkcyjnego  inicjatywa obchodów „Dnia Bezpieczeństwa” pomaga w krzewieniu odpowiedniej kultury bezpieczeństwa w firmie. 


O tym, że aspekt bezpieczeństwa bardzo ważny w tej firmie jest nie trzeba nikogo chyba przekonywać. Wiedzą o tym szczególnie pracownicy, którzy każdego dnia przestrzegają odpowiednich zasad bezpieczeństwa, które są szczególnie respektowane na linii produkcyjnej. 


Do respektowania zasad bezpieczeństwa zobowiązani są również pracownicy biurowi. Tegoroczna edycja  organizowanego „Dnia Bezpieczeństwa” odbywała się pod hasłem „Palimy się do bezpiecznej pracy”.  

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Zdjęcia (9)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe