Nowocześniej i mniej inwazyjnie w Szpitalu w Sandomierzu

  • 29.10.2019, 16:22
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Nowocześniej i mniej inwazyjnie w Szpitalu w Sandomierzu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Nowocześnie i w sposób znacznie mniej inwazyjny dla pacjenta będą wykonywane zabiegi usunięcia przepukliny w sandomierskim Szpitalu Specjalistycznym. Lekarze będą przeprowadzać takie zabiegi nowoczesną metodą leczenia tego typu schorzeń. Już niedługo pacjenci będą mogli skorzystać z możliwości usunięcia swojej dolegliwości metodą laparoskopową.

Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w ostatnim czasie mocno stawia na rozwój i wzbogacanie swojej leczniczej działalności. Jednym z przykładów jest systematyczne wprowadzanie nowoczesnych metod leczenia, które tym razem zostały wprowadzone na oddział chirurgii. Jak mówi dyrektor placówki dr Marek Kos rozpoczęcie zabiegów metodą laparoskopową to dobry krok w stronę rozwoju sandomierskiego szpitala.


Dziś na bloku operacyjnym w ramach szkolenia lekarzy chirurgów przez cały dzień odbywały się zabiegi pokazowe, które poprowadził lek. med. Remigiusz Żebrowski. 
Specjalista chirurgii minimalnie inwazyjnej podkreśla, że zalet laparoskopowych operacji jest wiele. Przede wszystkim takie zabiegi są bardziej komfortowe dla pacjentów oraz nie niosą za sobą dużego obciążenia, na które pacjent jest narażony przy tradycyjnej operacji. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe