Siedem kolizji i czterech nietrzeźwych kierowców. Sandomierska Policja podsumowuje akcję "Znicz 2019"

  • 05.11.2019, 15:45
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Siedem kolizji i czterech nietrzeźwych kierowców. Sandomierska Policja…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Spokojnie i bezpiecznie - tak można w skrócie podsumować tegoroczną akcję „Znicz”, która od ubiegłego czwartku przez kilka dni prowadzona była przez sandomierskich funkcjonariuszy policji w regionie.

Sierżant sztabowa Paulina Mróz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu podkreśla, że z roku na rok na drogach powiatu sandomierskiego jest coraz bezpiecznej, a bilans tegorocznej akcji na tle sąsiednich powiatów wygląda dobrze. 

Na drogach powiatu sandomierskiego podczas tegorocznych działań doszło jedynie do 7 kolizji a w ruchu drogowym wyłapano 4 nietrzeźwych kierowców. 

Choć akcja „Znicz” już jest za nami, to kolejne działania policji w ruchu drogowym rozpoczną się już niedługo. Kolejna akcja policjantów jak zapowiada sierż. sztab. Paulina Mróz na sandomierskich drogach będzie prowadzona już w najbliższy długi weekend. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe