W Wilczycach patriotyzm połączył pokolenia

  • 13.11.2019, 15:14 (aktualizacja 13.11.2019, 15:21)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
W Wilczycach patriotyzm połączył pokolenia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W Wilczycach patriotyzm połączył pokolenia. A dowodem na to była wczorajsza szkolna uroczystość, podczas której nie tylko uczniowie miejscowej Szkoły Podstawowej uświetnili obchody 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W patriotyczne i zarazem artystyczne wydarzenie zaangażowali się również seniorzy z klubu, który w tej gminie działa już kilka lat.

Wtorkowe przedpołudnie w Wilczycach minęło pod znakiem patriotyzmu. Uroczysta akademia i okolicznościowy program artystyczny uświetniły tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości. W hali gimnastycznej podczas uroczystości spotkali się nie tylko uczniowie i nauczyciele , ale również zaproszeni goście, w których gronie znaleźli się samorządowcy oraz lokalni działacze. 


W trakcie wtorkowej akademii młodzież przedstawiła patriotyczny słowno muzyczny program pod którego olbrzymim wrażeniem był wójt Robert Paluch. Jak mówił w rozmowie z nami młodzież z gminy chętnie angażuje się w organizację takich patriotycznych uroczystości. 


Nowością w trakcie szkolnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości było artystyczne zaangażowanie również członków Klubu Seniora, którzy jak mówią chcą utrwalać wśród młodego pokolenia wartościowe i patriotyczne wartości. 

 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe