Turniej tenisa stołowego na 101. rocznicę odzyskania niepodległości

  • 13.11.2019, 16:04 (aktualizacja 13.11.2019, 16:09)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Turniej tenisa stołowego na 101. rocznicę odzyskania niepodległości
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Patriotyzm na sportowo? Czemu nie ! W taki właśnie, sportowy sposób 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości świętowali miłośnicy tenisa w Sandomierzu. A okazją do tego był XI Turniej Tenisa Stołowego, który przyciągnął ponad 60 sportowców nie tylko z Królewskiego Miasta. O miejsce na podium w różnych kategoriach wiekowych walczyli uczestnicy również z Tarnobrzega, Stalowej Woli, Kraśnika, Grębowa czy też Rzeszowa.

Jak co roku Turniej Tenisa Stołowego w Sandomierzu do hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przyciągnął wielu uczestników w których gronie najmłodsi zawodnicy mieli 10 lat. Najstarszy zawodnik turnieju natomiast zdecydował się na udział w wieku 78 lat. Jak mówi Sylwester Chodzyński, prezes sandomierskiego Klubu Tenisa Stołowego choć na przestrzeni lat specyfika turnieju się zmieniała, to turniej niezmiennie cieszy się dużą popularnością, którą było widać w niedzielę podczas rozgrywek.


Korzyści ze spotkań przy tenisowym stole jest wiele, a jak dodaje Sylwester Chodzyński nie chodzi tutaj tylko o aktywność fizyczną.


Powodem do spotkania miłośników tej dyscypliny sportu w miniony weekend oprócz chęci sprawdzenia swoich sił, była również chęć uczczenia kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę  niepodległości. 


Po kilkugodzinnej sportowej rywalizacji na najlepszych zawodników czekały puchary, okolicznościowe upominki oraz pamiątkowe dyplomy. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe