Wyjątkowa lekcja WF-u z Moniką Pyrek

  • 13.11.2019, 20:01 (aktualizacja 13.11.2019, 20:07)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Wyjątkowa lekcja WF-u z Moniką Pyrek
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Przez dwa dni w hali sportowej sandomierskiej Szkoły Podstawowej nr 4 odbywały się niecodzienne lekcje wychowania fizycznego. Alternatywne zajęcia w-fu poprowadziła znana lekkoatletka Monika Pyrek oraz członkowie jej fundacji.

Chyba ta sala gimnastyczna dawno nie miała takiego oblężenia jak w ostatnie dni. Z możliwości skorzystania z niecodziennych sportowych lekcji skorzystało prawie 600 dzieci ze wszystkich sandomierskich szkół podstawowych. Oprócz tradycyjnych ćwiczeń gimnastycznych uczestnicy mieli okazję spróbowania swoich sił na różnych sportowych stanowiskach. 


Monika Pyrek z projektem „Alternatywna lekcja wf” do Sandomierza przyjechała, aby pokazać jak można zmienić w nowoczesny sposób podejście do tradycyjnej aktywności fizycznej. 
Jak dodaje sportsmenka takie lekcje wychowania fizycznego są znacznie bardziej atrakcyjne dla dzieci i młodzieży. Jednak sprawdzają się tylko od czasu do czasu, aby nie stały się rutyną. 

Sportowy projekt rozpoczął się w 2017 roku a jego głównym celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej. 


 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Zdjęcia (7)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe