Przedszkolaki zachęcają do pomocy Pani Marii Gładysz. Będzie charytatywny koncert!

  • 22.11.2019, 11:39 (aktualizacja 22.11.2019, 11:51)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Przedszkolaki zachęcają do pomocy Pani Marii Gładysz. Będzie charytatywny…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Nauczycielka wielkiego serca. Uwielbiana przez dzieci i doceniana przez rodziców. Zawsze z uśmiechem na twarzy i pełna oddania. Tak może powiedzieć każdy, kto miał styczność z Panią Marią Gładysz, wieloletnią nauczycielką w sandomierskim Przedszkolu Samorządowym nr 5.

Poważna i ciężka choroba Pani Marii, która ją dotknęła to nowotwór, a on nie jest łatwym do pokonania przeciwnikiem. Skuteczne leczenie wymaga niestety ogromnych nakładów finansowych, które nie jest tak łatwo zorganizować. Jednak Sandomierzanie już nie raz pokazali, że lubią i chcą pomagać. Przykładem były poprzednie dwie akcje na ten szczytny cel. Zachęceni pozytywnym efektem poprzednich akcji organizatorzy przygotowali 1 grudnia, kolejne ogromne artystyczne wydarzenie, którego gwiazdą będzie znana serialowa aktorka Katarzyna Żak. 


O potrzebie i szczegółach zorganizowania takiego charytatywnego przedsięwzięcia, w które chętnie włączyły się również przedszkolaki, opowiadała nam dyrektor przedszkola, Renata Pacholczak. 


Impreza odbędzie się w niedziele, 1 grudnia w  Domu Katolickim w Sandomierzu. Wejściówkę na koncert można otrzymać już teraz w sandomierskich przedszkolach oraz  Sandomierskim Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku. W dniu koncertu odbędzie się też kiermasz ozdób bożonarodzeniowych przygotowanych przez dzieci, rodziców i personel Żłobka i Przedszkola numer 5 w Sandomierzu.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe