Przytulisko na Wiśniowej odwiedziły "Chwałowianki". Psiaki otrzymały masę prezentów!

  • 02.12.2019, 12:12
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Przytulisko na Wiśniowej odwiedziły "Chwałowianki". Psiaki otrzymały masę…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Chwałowianki” pokazały, że serce mają pełne dobroci, którą tym razem obdarowały czworonożnych podopiecznych sandomierskiego Przytuliska na Wiśniowej.

Kochają zwierzęta, dlatego na pomysł zorganizowania akcji pomocy dla psów ze schroniska w Sandomierzu wpadły szybko. Również z lotem błyskawicy udało się zgromadzić wszystko co potrzebne milusińskim. 


Potrzeb schronisko ma wiele szczególnie, że zbliża się zima, która jak mówi Iwona Ciamaga, kierownik schroniska będzie trudna do przetrwania. 


Mieszkańcy Chwałek nie zawiedli. Zgromadzili wszystko co potrzebne. Do schroniska przywieźli koce, ręczniki papierowe, szczenięce podkłady i dobrą karmę. Zadbali również o to, aby przez zimę nie zabrakło zwierzakom słomy. Prezes KGW „Chwałowianki”, Klaudia Tajs podkreśla, że akcja związana jest ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, ponieważ trzeba zauważać potrzeby naszych czworonożnych przyjaciół. 


 „Chwałowianki” zapewniają, że ta akcja to nie jednorazowa akcja.  Chcą, aby pomaganie schronisku stało się stałym elementem działalności stowarzyszenia.
Wczorajsza akcja w Przytulisku na Wiśniowej zakończyła się wspólnym długim spacerem po terenach wiślanych.  

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe