Aktorka i piosenkarka Katarzyna Żak wystąpiła w koncercie charytatywnym dla Pani Marii Gładysz

  • 02.12.2019, 15:48
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Aktorka i piosenkarka Katarzyna Żak wystąpiła w koncercie charytatywnym…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Kolejna akcja charytatywna w Sandomierzu już za nami! Tym razem pomocne finansowe cegiełki zbierane były dla Pani Marii Gładysz, nauczycielki sandomierskiego Przedszkola Samorządowego nr 5, która walczy z chorobą nowotworową.

W niedzielny wieczór w Katolickim Domu Kultury w Sandomierzu odbyła się niezwykła akcja pomocy, której gwiazdą była znana serialowa aktorka Katarzyna Żak. Przez półtorej godziny wszyscy przybyli mieli okazję doznać wyśmienitej rozrywki. A wszystko za sprawą koncertu pt. „Bardzo śmieszne piosenki”.


Sala widowiskowa została zapełniona do ostatniego miejsca. Renata Pacholczak, dyrektor przedszkola uznaje, że cel akcji został tym samym osiągnięty. 


Artystycznemu wydarzeniu „Pomóżcie nam pomagać” towarzyszył kiermasz świąteczny oraz  liczne licytacje, z których dochód również zostanie przekazany na ten szczytny cel. 
Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Telewizja Sandomierz.  

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Renata Kochowska-Zielińska
Renata Kochowska-Zielińska 02.12.2019, 18:24
Brawo!!!

Pozostałe