Wolontariusze z podziękowaniami za wielkie serca

  • 05.12.2019, 19:04 (aktualizacja 05.12.2019, 19:13)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Wolontariusze z podziękowaniami za wielkie serca
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wolontariusze, czyli anioły, które dają radość. Dziś święto wszystkich tych, którzy bezinteresownie niosą pomoc.

Co roku 5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariatu, który jest okazją do podziękowania wszystkim tym, którzy chcą pomagać. 


Sandomierz na brak osób o dobrym sercu narzekać nie może, dlatego już po raz kolejny sandomierski magistrat zorganizował konferencję, podczas której miejscowe szkoły mają okazję zaprezentować to co udało się dobrego zrobić. 


O tym, że pomaganie jest fajne i przynosi wiele satysfakcji wie każdy. A o tym, co do wolontariatu tak licznie przyciąga mówiła dziś sandomierska młodzież.  Międzynarodowy Dzień Wolontariatu to święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych w 1985 roku.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe