Mikołajkowa akcja policji i uczniów sandomierskiej "trójki"

  • 06.12.2019, 14:44 (aktualizacja 06.12.2019, 14:52)
  • Telewizja Sandomierz | [email protected]
Mikołajkowa akcja policji i uczniów sandomierskiej "trójki"
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Uwaga Kierowcy! Mikołajkowa akcja sandomierskich policjantów i uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 zmieniła dziś podejście do standardowej kontroli kierowców. Zamiast mandatów była dziś wręczana rózga. Grzeczni kierowcy natomiast otrzymywali słodką nagrodę.

„Bezpieczna droga do szkoły” to tytuł minionej mikołajkowej akcji, której głównym celem jest przede wszystkim edukacja i uświadomienie najmłodszych, ale również nieco starszych osób, o tym jakie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym należy respektować. 


Najmłodsi uczestnicy mikołajowej akcji przypominają, co trzeba robić, żeby w drodze do szkoły bezpiecznym być. Kontrolowani kierowcy zaskoczenia akcją nie ukrywali, jednak każdy powtarzał, że takie akcje są potrzebne i odnoszą zamierzony skutek.


Mikołajkowa akcja policji i uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 odbywa się co roku 6 grudnia.

 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe