Charytatywny Blok Mikołajkowy, by "obudzić" Patryka

  • 10.12.2019, 15:51
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Charytatywny Blok Mikołajkowy, by "obudzić" Patryka
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W piątek w Sandomierzu, każdy mógł zostać Mikołajem przyłączając się do akcji charytatywnej „Budzimy Patryka”. W ramach prowadzonej akcji wiele się działo i każdy z jej uczestników znalazł coś dla siebie. Artystyczne atrakcje i doznania zapewnił Charytatywny Blok Mikołajkowy. Natomiast gwiazdą piątkowego wieczoru był zespół „Mafia”.

Podczas Charytatywnego Bloku Mikołajkowego w Porcie Kultury sala widowiskowa zapełniła się do ostatniego miejsca. Na deskach sceny prezentowały się grupy taneczne i muzyczne. Wielu miłośników mocnej muzyki zgromadził również występ sandomierskiej rockowej formacji S.N.O.W. Chętni, który zdecydowali się pomóc i przybyć na to charytatywne wydarzenie nie mogli narzekać na nudę. Oprócz licznych koncertów czekały również inne atrakcje. Była okazja do zrobienia profesjonalnej świątecznej sesji fotograficznej, loteria paczkowa oraz kiermasz wypieków i ozdób świątecznych.  


A to wszystko ludzie dobrego i olbrzymiego serca zorganizowali dla 26 – letniego Patryka Zawidzkiego, który uległ poważnemu wypadkowi. Kosztowne leczenie niestety wyczerpało już finansowo rodzinę Patryka, dlatego potrzeba zorganizowania takiej akcji była bardzo potrzebna. Szczególnie dlatego, że poprzednie odniosły bardzo dobre rezultaty. 


O tym, że Sandomierzanie chętnie przyłączają się do akcji i służą pomocą w słusznym celu mówiła Anna Zybała, koordynatorka piątkowej akcji pełnej atrakcji.


Tego dnia ogromną niespodzianką była wizyta prawdziwego Świętego Mikołaja. Na najmłodszych czekały również gry, zabawy i malowanie twarzy. Nieco starsi mieli okazję pooglądać pojazdy i sprzęt policyjny. 


Piątkowa akcja zakończyła się sukcesem. Na leczenie i rehabilitację Patryka Zawidzkiego udało się zebrać 3849 złotych. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe