GOŚĆ TYGODNIA: Aleksandra Klubińska: Chciałabym, żebyśmy stali się jednością, bez politycznych podziałów

GOŚĆ TYGODNIA: Aleksandra Klubińska: Chciałabym, żebyśmy stali się jednością,…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dziś w pierwszym, noworocznym wydaniu programu GOŚĆ TYGODNIA, w studiu Aleksandra Klubińska - Burmistrz Miasta i Gminy Koprzywnica.

Co udało się zrobić w gminie Koprzywnica przez rok kadencji? Jakim budżetem będzie dysponować gmina w 2020 roku? Jakie problemy ma gmina? Na te pytania i wiele innych odpowiada nasz gość. Zapraszamy!

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zbigniew
Zbigniew 03.01.2020, 23:20
Pozytywne zmiany wokół urzędu gminy i rynku bardzo cieszą w końcu urząd gminy jak i sama Koprzywnica powinny być wizytówką naszej gminy.
Liczę, że wszyscy mieszkańcy naszej gminy będą zadowoleni z inwestycji w gminie Koprzywnica.
Jednak trzeba pamiętać, że niski poziom płac minimalnych na podwyżkę których narzekała Pani burmistrz wypycha naszych obywateli do pracy na zachodzie Europy...., później ci obywatele korzystają między innymi ze służby zdrowia w naszym kraju - nie płacąc podatków....
Basia
Basia 03.01.2020, 11:56
Pani Burmistrz gratuluję super wystąpienia, Koprzywnica wreszcie ma dobrego włodarza tej gminy! Życzę Pani aby się spełniły wszystkie marzenia!
Andrzej Tutejszy
Andrzej Tutejszy 01.01.2020, 22:30
Trzymam kciuki za Panią burmistrz i liczę, że tak jak sama powiedziała będzie dążyła do zjednoczenia mieszkańców w naszej gminie wokół istotnych projektów zamiast politykować i dzielić społeczeństwo.
.wojciech
.wojciech 01.01.2020, 19:35
To jest dobra kadencja i będzie jeszcze lepsza , mocno w to wierzę , będziemy wspierać Panią Burmistrz

Pozostałe