"Przedświąteczne Kolędowanie". Piękne kolędy i wzruszający spektakl wystawiła młodzież

  • 24.12.2019, 12:47 (aktualizacja 24.12.2019, 12:49)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
"Przedświąteczne Kolędowanie". Piękne kolędy i wzruszający spektakl wystawiła…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Niezwykła atmosfera zapanowała tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w sandomierskim Domu Katolickim za sprawą zorganizowanego koncertu pt. „Przedświąteczne Kolędowanie”. Sala widowiskowa zapełniła się do ostatniego miejsca a wszyscy przybyli mogli już po raz drugi doznać widowiskowo-muzycznych emocji.

Przedświąteczne wydarzenie zgromadziło w sali koncertowej Katolickiego Domu Kultury Sandomierzan i młodzież uczącą się w miejscowych szkołach. W organizację wydarzenia, które odbyło się pod patronatem Starosty Sandomierskiego włączyło się również Sandomierskie Centrum Kultury. 


Uroczyście i podniośle na scenie zaprezentował się chór I Liceum Ogólnokształcącego Collegium Gostomianum, który pod batutą Wojciecha Kawy przedstawił piękny świąteczny repertuar kolęd i pastorałek. Artystycznie czwartkowe spotkanie umilił swoim widowiskiem zespół artystyczny Etiuda.


 Z pięknym przesłaniem wystąpili również uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu, którzy na scenie wystawili przygotowany spektakl pt. „Nieoczekiwany Gość”. W trakcie tego punktu spotkania publiczność przeżyła wiele wzruszeń a dodatkowym widowiskowym elementem była przygotowana pod okiem siostry Katarzyny Sowy choreografia. 


Wspólne spotkanie w towarzystwie kolęd zakończyły życzenia, które popłynęły z ust zaproszonych gości, w których gronie znaleźli się przedstawiciele Starostwa Powiatowego oraz sandomierskiego magistratu. Na każdego czekał również słodki upominek przygotowany przez organizatorów świątecznego artystycznego przedsięwzięcia. 
 
 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe