Klimontów: Koncert noworoczny pełen ciepła i radości

  • 08.01.2020, 16:10
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Klimontów: Koncert noworoczny pełen ciepła i radości
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Poniedziałkowe święto Trzech Króli w Klimontowie minęło pod znakiem przepięknego artystycznego wydarzenia. W wypełnionej po ostatnie miejsce sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbył się „Pełen Ciepła i Radości” koncert świąteczno-noworoczny.

W trakcie tego wyjątkowego koncertu na scenie zaprezentowali się młodzi artyści, którzy na co dzień swój artystyczny talent szlifują w Gminnym Ośrodku Kultury pod okiem swoich wokalnych i tanecznych instruktorów. Jak mówi Tomasz Ferens takie muzyczne wydarzenie tuż po rozpoczęciu nowego roku to już w Klimontowie tradycja. Jak dodaje prowadzący poniedziałkową imprezę koncerty z bogatym programem scenicznym organizowane są już od kilkunastu lat.

Tegoroczny koncert świąteczno-noworoczny w Klimontowie był wyjątkowy, ponieważ wydarzenie dodatkowo uczciło odzyskanie praw miejskich, które Klimontów odzyskał po 150 latach. 

W trakcie poniedziałkowego wydarzenia na scenie zaprezentowała się ponad setka młodych artystów. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe