Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza: Zakończono inwestycję: Powstał nowy budynek dla kupców

  • 10.01.2020, 17:05 (aktualizacja 10.01.2020, 17:15)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza: Zakończono inwestycję: Powstał…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Już jest i niedługo będzie w pełni użytkowany przez handlowców. Mowa o nowym budynku kupców, który w Sandomierzu powstał na Placu 3 Maja, nieopodal dotychczasowego targowiska. Podczas specjalnie zorganizowanej konferencji dotyczącej tej inwestycji burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec poinformował o szczegółach z nią związanych.
Budowa tego budynku handlowego o powierzchni prawie 500 m2 zakończyła się pod koniec 2019 roku. Zadanie udało się zrealizować w ramach rewitalizacji Sandomierza.
W budynku sprzedawcy będą mieli do dyspozycji 18 pomieszczeń handlowych, w których będą mogli sprzedawać swoje produkty.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Urwis z miastka
Urwis z miastka 29.01.2020, 20:49
I ten pięknie wybetonowany plac. Majstersztyk, będzie dobrze trzymać temperaturkę latem

Pozostałe