28. Finał WOŚP: Koprzywnica po wielu latach przerwy zagrała w największej orkiestrze świata!

  • 13.01.2020, 16:05 (aktualizacja 13.01.2020, 17:14)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Koprzywnica po wielu latach przerwy zagrała w największej orkiestrze świata!
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj w Koprzywnicy się działo! A wszystko za sprawą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która po kilku latach przerwy wróciła do miasteczka z potężnym programem atrakcji. Była parada szalonych ciągników rolniczych, kiermasz drobiazgów, licytacje i koncerty. Do WOŚP-u przyłączyły się również żywe alpaki, które do swojego stoiska przyciągnęły tłumy zainteresowane takim właśnie spotkaniem.

Choć 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już za nami, to jeszcze długo będziemy pod jego ogromnym wrażeniem. Szczególnie dlatego, że z roku na rok coraz chętniej pomagamy. Widać to dokładnie w rekordach, które z roku na rok stają się coraz większe. Koprzywnica, która po kilku latach nieobecności wróciła na mapę działalności WOŚP również swój rekord pobiła, ponieważ jak wynika z ostatnich podsumowań udało się zebrać 28 894,93 złotych.


Burmistrz miasteczka, Aleksandra Klubińska, która po raz pierwszy wystąpiła w roli wolontariusza przyznaje, że powrót do WOŚP jest czymś oczywistym. A WOŚP z pewnością na stałe zawita do Koprzywnicy.


O tym, że dzięki tej wyjątkowej Wielkiej Orkiestrze dzieje się wiele dobrego a jej beneficjentów można spotkać na każdym kroku mówiła Marta Kiliańska, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Koprzywnicy. 


Bogaty program popołudniowych atrakcji w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął się widowiskową paradą ciągników rolniczych, które przejeżdżając przez ulice Koprzywnicy zapraszały wszystkich do MGOK-u, gdzie czekała moc atrakcji artystycznych, która rozpoczęła się występami lokalnych formacji artystycznych oaz wokalistów. Jako pierwsi zaprezentowali się soliści z Zespołu Placówek Oświatowych. Następnie wymagający pokaz tańca zaprezentowały kobiety z Akademii Tańca ART DANCE. Na scenie wystąpił również zespół ludowy Powiślanie oraz zespół New Vision. Gwiazdą wieczoru, która do domu kultury przyciągnęła prawdziwe tłumy był zespół EGO na czele ze swoim liderem Grzegorzem Starostą. 
Całość niedzielnego finału zwieńczyło światełko do nieba na koprzywnickim rynku.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe