Obrazów: W Chwałkach gry planszowe połączyły najmłodszych mieszkańców

  • 29.01.2020, 18:41 (aktualizacja 29.01.2020, 18:47)
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Obrazów: W Chwałkach gry planszowe połączyły najmłodszych mieszkańców
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dla najmłodszych mieszkańców Chwałek i okolicznych miejscowości ferie wcale nie muszą oznaczać nudy. Wszystko dzięki dobrej inicjatywie pań z Koła Gospodyń Wiejskich „Chwałowianki, które postanowiły zorganizować ciekawe atrakcje stawiając na wykorzystanie tradycyjnych gier planszowych.

Miejscowa świetlica w Chwałkach w miniony wtorek zmieniła się w miejsce spotkań i międzypokoleniowej integracji. Na najmłodszych czekało kilkanaście różnorakich gier. Natomiast mamy i babcie przy cieplej owocowej herbacie  spędziły miło czas na pogaduchach, które już kiełkują ciekawymi inicjatywami na przyszłość. 


Jak przyznaje Hanna Tworek z KGW „Chwałowianki” głównie chodzi o to, żeby odciągnąć dzieci od komputerów i telefonów, które i tak w ich życiu zajmują sporą część czasu.


Wysoka frekwencja pokazuje, że realizacja takich pomysłów i inicjatyw jest bardzo potrzebna. A dzieci grając w gry planszowe dostrzegają pozytywne strony takich spotkań z rówieśnikami, które przynoszą im wiele radości. 


Pierwsze spotkanie już się obyło jednak już 4 lutego dzieciaki znów będą mogły się spotkać, aby wspólnie spędzić czas przy planszówkach. 

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe