Ruszyły 29. Spotkania Sadownicze: Dziesiątki wystawców i pytania o dotacje

  • 29.01.2020, 19:45 (aktualizacja 29.01.2020, 19:51)
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Ruszyły 29. Spotkania Sadownicze: Dziesiątki wystawców i pytania o dotacje
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Spotkania Sadownicze w Sandomierzu dziś się oficjalnie rozpoczęły. Na przybyły tłum zainteresowanych przygotowano bogatą ofertę wystawców z branży rolniczo-sadowniczej.

Na dwa dni hala widowiskowo-sportowa MOSIR w Sandomierzu zmieniła się w halę wystawienniczą. A wszystko za sprawą organizowanych już po raz dwudziesty dziewiąty Spotkań Sadowniczych. Odwiedzający stoiska podczas tego dwudniowego wydarzenia mogą zapoznać się z nowinkami z zakresu rolnictwa, a prawie setka wystawców, producentów i specjalistów przedstawia swoja bogatą ofertę.


Za nami już pierwszy dzień sadowniczego wydarzenia a zarazem jednej z największych w południowo-wschodniej Polsce konferencji sadowniczych. Na uczestników oprócz licznie przygotowanych stoisk z najnowocześniejszym sprzętem rolniczym i akcesoriami dla sadowników czekały również na odwiedzających nowinki z branży technologicznej oraz środków ochrony roślin czy też popularnych teraz nawozów odżywczych. Natomiast ciekawe prelekcje tematyczne były dopełnieniem całego przedsięwzięcia. 


W hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu możemy również zapoznać się ze specjalistyczną ofertą. Jedną z nich jest doradztwo inwestycyjne. Karolina Szałas z firmy ProInvest zapoznała nas z najbliższymi naborami wniosków dotacyjnych, z których rolnicy często korzystają. 

Które z przedstawionych opcji dotacji cieszą się największą popularnością? O tym mówił Grzegorz Przysucha, specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych ProInvest.   
 
Spotkania sadownicze w Sandomierzu organizowane są regularnie od 29 lat. Z roku na rok zainteresowanie wydarzeniem znacznie rośnie.

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe