Filia w Sandomierzu UJK co miesiąc prowadzi wykłady otwarte. Przyjść może każdy

  • 03.02.2020, 16:11
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Filia w Sandomierzu UJK co miesiąc prowadzi wykłady otwarte. Przyjść może…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Tradycyjnie już, jak co miesiąc jedna z sal wykładowych sandomierskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach w ostatni piątek zapełniła się praktycznie do ostatniego miejsca za sprawą kolejnego wykładu otwartego dr Małgorzaty Makowskiej-Brzychczyk. Ostatnia prelekcja była niezwykle interesująca a jej tematyką była „Biomechanika wewnętrznego dziecka”.
A jak to z tym dzieckiem wewnętrznym jest i jak to się dzieje, że dzieci w sobie mamy więcej niż jedno opowiadała dziekan sandomierskiej filii UJK dr Małgorzata Makowska-Brzychczyk.
Autorskie wykłady otwarte przyciągają wielu zainteresowanych tematyką rozważań o emocjonalności człowieka. Jak przyznaje Anna Zybała, uczestniczka piątkowego wykładu warto jest na taki wykład przyjść, aby dowiedzieć się o tym co tak naprawdę nam w głowie siedzi.
 
Wykłady dla wszystkich chętnych odbywają się w ostatnie piątki miesiąca w siedzibie filii UJK w Sandomierzu.
SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe