Wilczyce: Bal karnawałowy z bezpieczeństwem w tle

  • 10.02.2020, 19:18 (aktualizacja 10.02.2020, 19:28)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Wilczyce: Bal karnawałowy z bezpieczeństwem w tle
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mnóstwo wyśmienitej zabawy i olbrzymia dawka dobrego humoru czekała na uczestników balu karnawałowego jaki odbył się w ostatnią niedzielę w Centrum Kultury w Wilczycach.

Kolorowe karnawałowe stroje, wspólne gry i zabawy, szalone tańce, oraz konkursy z nagrodami. To tylko niektóre atrakcje jakie przygotowała Gminna Biblioteka Publiczna w Wilczycach dla  swoich najmłodszych mieszkańców na zakończenie zimowych ferii. 


Kiedy karnawałowa zabawa trwała w najlepsze, nie można zapominać również o bardzo ważnych kwestiach bezpieczeństwa, które doskonale omówił i przypomniał st. sierż. Grzegorz Furman, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Dwikozach. Jak dodał takie prelekcje dla najmłodszych są bardzo potrzebne i regularnie prowadzone w terenie. 


Zabawę karnawałową w Wilczycach poprowadziła grupa animacyjna „Kopalnia marzeń”. Na zakończenie na wszystkich gości niedzielnej zabawy czekała smakowita niespodzianka i drobne upominki. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe