WALENTYNKI: Jak odróżnić miłość od zakochania?

  • 14.02.2020, 17:42
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
WALENTYNKI: Jak odróżnić miłość od zakochania?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Czy to miłość? Czy może zakochanie? Jaka jest różnica w tych dwóch uczuciach? Na to właśnie pytanie przeddzień święta wszystkich zakochanych można było uzyskać odpowiedź w trakcie wykładu otwartego dr Małgorzaty Makowskiej-Brzychczyk, dziekan Filli UJK w Sandomierzu.

No i niestety teoria dotycząca miłości została obalona, ponieważ jak wyjaśnia prelegentka takie uczucie jak miłość w nauce nie istnieje. Są natomiast reakcje w naszym ciele, które mówią, że jednak kochamy. Jak to jest możliwe?


Zdecydowanie powszechniejszym uczuciem, które jak mogliśmy się dowiedzieć staje na naszej życiowej drodze jest zakochanie. 


A czy w świecie zabiegania i uczucia krótkodystansowego istnieje recepta na długotrwały i szczęśliwy związek? Ależ owszem. Wystarczy rozumieć, szanować, tolerować i codziennie na nowo poznawać . 


Chociaż uczucia miłości i zakochania każdy postrzega nieco inaczej, to trzeba przyznać, że gdy pokochamy stajemy się szczęśliwsi. A ten telewizyjny news można podsumować słowami słynnej piosenki The Beatles „All You Need Is Love”...

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe