#sercedlaprzytulnych - Walentynkowa akcja Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości

  • 14.02.2020, 19:25 (aktualizacja 14.02.2020, 19:33)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
#sercedlaprzytulnych - Walentynkowa akcja Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wyjątkowo dzisiejszy dzień zakochanych obchodzili Sandomierzanie. Tuż przed południem przy siedzibie Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości Rolnej pojawiła się specjalna kapsuła Inkubatora Przetwórczego, w której można było posmakować pysznej rozgrzewającej herbaty, aromatycznej kawy oraz poczęstować się słodkim ciastkiem. A wszystko to dostępne było za drobną cegiełką która w ramach akcji „#sercedlaprzytulnych” trafiła na rzecz sandomierskiego Przytuliska na Wiśniowej.

A skąd pomysł na taką formę walentynkowych obchodów? Jak mówią inicjatorki pojawił się tak po prostu z miłości do czworonogów.


Potrzeb schronisko i jego przytulni mają wiele. Najważniejszą jest nowy budynek i dobra karma. Chociaż jak przyznaje Iwona Ciamaga, kierownik schroniska datki pieniężne są bardzo istotne i potrzebne, szczególnie na leczenie. Dziś bohaterem akcji był RUDI, podopieczny schroniska, którego los niestety nie oszczędzał.  


Walentynkową akcję Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości wsparli również lokalni samorządowcy i działacze. Jednym z nich był starosta sandomierski Marcin Piwnik, który właśnie dziś apelował o więcej życzliwości i ogólnego zrozumienia. 


Chociaż ta akcja już jest za nami to jak zapewniają przedstawiciele ośrodka takie akcje z charytatywnym akcentem w tle są jeszcze w przyszłości planowane. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe