Jest ciepło i komfortowo. Dziś otwarto nowy budynek dla kupców na Placu 3 Maja

  • 19.02.2020, 20:13 (aktualizacja 19.02.2020, 20:19)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Jest ciepło i komfortowo. Dziś otwarto nowy budynek dla kupców na Placu…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Już nie obskurne stoiskowe blaszane szczęki a estetycznie wyglądająca hala targowa cieszy oko na Placu 3 Maja w Sandomierzu. Dziś już oficjalnie hala została otwarta i przekazana do użytku lokalnym kupcom.
Nowy budynek z przeznaczeniem dla kupców to jedna z inwestycji, która została zrealizowana w ramach rewitalizacji Sandomierza. Otwarcie hali kończy natomiast drugi etap rewitalizacji Placu 3 Maja. Budowa hali została sfinansowana z budżetu miasta. Burmistrz Marcin Marzec zauważa, że to była długo wyczekiwana i potrzebna inwestycja.
 
Ciepłe pomieszczenia i komfortowe warunki stworzone dla sprzedawców i klientów stwarzają nowe możliwości dla branży handlowej. Te aspekty podkreśliła Marta Pawlik, prezes Sandomierskiego Stowarzyszenia Kupców.
 
Janusz Stasiak, kierownik zakładu budżetowego Targowiska Miejskie w Sandomierzu podczas dzisiejszego otwarcia mówił, że nowy budynek hali targowej cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. W całym kompleksie znajduje się 18 boksów przede wszystkim dla branży odzieżowej i obuwniczej o powierzchni od 15 do 25 metrów kwadratowych.
 
Oficjalną część otwarcia zakończyło poświęcenie hali targowej przez ogólnopolskiego duszpasterza rzemieślników ks. Krzysztofa Rusieckiego.
 
Zarządcą nowej hali jest zakład budżetowy Targowiska Miejskie oraz Sandomierskie Stowarzyszenie Kupców z Placu 3 Maja.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
senior
senior 21.02.2020, 09:08
Ten gender ubrany na biało będzie chyba handlował odpustami w pawilonie ?

Pozostałe