Piłkarski memoriał w Klimontowie. Pamięć o Sebastianie Kogucie trwa

  • 24.02.2020, 15:03 (aktualizacja 24.02.2020, 15:44)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Piłkarski memoriał w Klimontowie. Pamięć o Sebastianie Kogucie trwa
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ostatnią sobotę w Klimontowie można było spędzić pod znakiem sportowych emocji. Już od kilku lat spotykają się tam zawodnicy kilku klubów piłkarskich, lecz nie tylko, żeby oddać się sportowej rywalizacji. Sobotni turniej piłki halowej w Klimontowie ma również inny wymiar, ponieważ stanowi memoriał Sebastiana Koguta, wieloletniego zawodnika Klimontowianki Klimontów oraz bramkarza drużyny piłkarskiej SAMI SWOI.
To już czwarta edycja tego wyjątkowego turnieju piłkarskiego, podczas którego kilka klubów piłkarskich spotyka się, aby w szczególny sposób uczcić pamięć o swoim tragicznie zmarłym koledze z boiska. Piotr Ferens organizator tego sportowego wydarzenia podkreślił znaczenie bohatera sobotnich rozgrywek.
 
Tegoroczna edycja podobnie jak poprzednie turnieje przyciągnęła wiele drużyn. Do piłkarskiej rywalizacji stanęli zawodnicy sześciu grup piłkarskich. Sobotnie zmagania rozpoczął Turniej Kadetów Powiatu Sandomierskiego, który wysoko powiesił sportową poprzeczkę, a takiego zapału jaki drzemie w młodym pokoleniu piłkarskiej przyszłości z pewnością może pozazdrościć nie jedna drużyna dorosłych zawodników.
 
W przerwie pomiędzy poszczególnymi meczami miało miejsce również wiele różnych atrakcji, o które zadbali w głównej mierze członkowie stowarzyszenia SAMI SWOI, które to oficjalnie działa od stycznia tego roku.
 
Turniej piłkarski seniorów przysporzył jeszcze więcej sportowych emocji, które również na trybunach sięgnęły zenitu. Po zaciętej rywalizacji w systemie każdy z każdym niezwyciężonym okazał się zespół SAMI SWOI II. Natomiast drugie miejsce na podium należało do zawodników z grupy SAMI SWOI I. Trzeci zespół w kolejności to OLDBOYS Klimontowianka. Do rozgrywek stanęli również piłkarze grup JUNIOR KLIMONTÓW oraz SNOWKIDS.
 
Zwieńczeniem sobotniego spotkania była emisja filmu „Wspominamy Sebastiana”. Jak zapewniają organizatorzy minione wydarzenie na stałe wpisało się już w sportowy kalendarz wydarzeń regionu.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Zdjęcia (32)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe