Łyżwiarskie mistrzostwa w Sandomierzu

  • 25.02.2020, 16:13
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Łyżwiarskie mistrzostwa w Sandomierzu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałkowe popołudnie sandomierskie lodowisko „Biały Orlik” zamieniło się w miejsce, w którym świetna zabawa i zdrowa sportowa rywalizacja były najważniejsze. A wszystko za sprawą III Mistrzostw Sandomierza w Biegu Łyżwiarskim, którego organizacją zajął się UKS Kadet Sandomierz przy pomocy sandomierskiego magistratu oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dwudziestu zawodników i zawodniczek wzięło udział w organizowanych już po raz kolejny Mistrzostwach Sandomierza w Biegu Łyżwiarskim, aby sprawdzić swoje sportowe umiejętności. Jak przyznaje jednak Jerzy Żyła, współorganizator mistrzostw, oprócz sprawdzenia swoich sił na lodowisku liczy się głównie zabawa i sportowa rywalizacja. 


Te mistrzostwa skierowane są do dzieci ze szkół podstawowych, chociaż cieszą się również popularnością wśród młodszych łyżwiarzy. Chociaż łyżwiarstwo nie należy do łatwych sportów to jednak warto zacząć z nim swoją sportową przygodę. A w jaki sposób należy się do niej przygotować? Takie wskazówki daje Paweł Wierzbicki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Każdy z uczestników został nagrodzony. Medale i puchary zostały rozdane. Minione sportowe wydarzenie odbywało się pod patronatem Burmistrza Sandomierza. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe