Ograniczenia w pracy starostwa. Urząd funkcjonuje, lecz zaleca się wcześniejszy kontakt

  • 13.03.2020, 18:34 (aktualizacja 13.03.2020, 19:42)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Ograniczenia w pracy starostwa. Urząd funkcjonuje, lecz zaleca się wcześniejszy…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Starostwo Powiatowe w Sandomierzu również wprowadza zmiany w funkcjonowaniu urzędu. Zaleca się kontakt telefoniczny i załatwienie spraw drogą elektroniczną.

Na interesantów będą czekać  w tym urzędzie pewne utrudnienia. Jak informuje starosta sandomierski, Marcin Piwnik od poniedziałku w Starostwie Powiatowym będą wprowadzone zmiany. Przede wszystkim chodzi o Wydział Komunikacji, gdzie będą wprowadzone zapisy. Większość spraw urzędowych będzie można załatwić bez wizyty w starostwie. 


Starosta poza interesantami, swoim apelem zwrócił się również do młodzieży i dorosłych, aby obecną sytuację zagrożenia koronawirusem potraktować poważnie i stosować się do wszelkich zaleceń. 


Zalecenia związane z ograniczeniem wizyt interesantów w Starostwie Powiatowym w Sandomierzu jak na razie obowiązują do 25 marca. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe