OŻARÓW: Stowarzyszeniowa podstawówka "u Skłodowskiej" ma nową dyrektorkę. Kim jest?

  • 19.03.2020, 13:20
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
OŻARÓW: Stowarzyszeniowa podstawówka "u Skłodowskiej" ma nową dyrektorkę.…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Szkoła Podstawowa „U Skłodowskiej” działająca pod szyldem Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej – Curie ma nową dyrektorkę. Od marca funkcję dyrektora tej szkoły pełni Karolina Kargulewicz-Mrozińska.

Szkoła Podstawowa „U Skłodowskiej” powstała w 2017 roku. Od tego czasu wiele się w niej zmieniło. Systematycznie wzbogacane jest jej wyposażenie oraz zaplecze dydaktyczne. A na uczniów oprócz podstawowych zajęć lekcyjnych czeka również  bogata oferta edukacyjnych zajęć dodatkowych. Jak przyznaje Karolina Kargulewicz-Mrozińska, utrzymanie właśnie takiego poziomu to chyba największe wyzwanie dla dyrektora takiej placówki.


Jak podkreśla nowa dyrektor „U Skłodowskiej” w zarządzaniu szkołą ważna jest szerokorozumiana współpraca, a najważniejszą kwestią dla niej jest indywidualny rozwój i podejście do każdego ucznia. W ofercie zajęć dodatkowych natomiast mocny nacisk postawi na zajęcia rozwijające kompetencje psychospołeczne.  


W wykonywaniu swoich obowiązków pani Karolina będzie starać się wykorzystywać swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe w pozyskiwaniu środków zewnętrznych, w ten sposób, aby jeszcze bardziej wzbogacić ofertę edukacyjną tej szkoły.


Karolina Kargulewicz-Mrozińska z wykształcenia prawnik, z pasji natomiast inicjatorka działań na rzecz dzieci i młodzieży. Nowa dyrektor Szkoły Podstawowej „U Skłodowskiej” posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej oraz środków rządowych i samorządowych. Od wielu lat współpracuje również z organizacjami pozarządowymi. Przez 9 ostatnich lat pracowała w Agencji Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe