Sandomierz: Szpital uruchamia bezpłatną pomoc psychologiczną

  • 20.03.2020, 16:57 (aktualizacja 20.03.2020, 16:57)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Sandomierz: Szpital uruchamia bezpłatną pomoc psychologiczną
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Źle znosisz odizolowanie? Jesteś zaniepokojony obecną sytuacją w kraju w dobie koronawirusa? A może masz kwarantannę i chcesz po prostu porozmawiać z psychologiem? Centrum Zdrowia Psychicznego w Sandomierzu od poniedziałku uruchamia możliwość bezpłatnych porad psychologicznych.

Osoby, którym odizolowanie i zakaz wychodzenia w związku z pandemią koronawirusa nie służy mogą skorzystać z psychologicznej bezpłatnej porady telefonicznej. Osoby chcące porozmawiać z psychologiem mogą liczyć na taką możliwość od poniedziałku do piątku (od 8.00 – 14.00). Wsparcie psychologiczne uzyskać można dzwoniąc pod numer telefonu 15/833-05-61 lub w drodze kontaktu elektronicznego [email protected] 


Szczegóły wyjaśnia dr Marek Kos, dyrektor Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe