Świętokrzyskie: Zmniejszyła się liczba osób hospitalizowanych

  • 21.03.2020, 20:06
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Świętokrzyskie: Zmniejszyła się liczba osób hospitalizowanych

Podziel się:

Oceń:

Dobra wiadomość. Spada liczba hospitalizowanych osób z powodu podejrzenia koronawirusa w województwie świętokrzyskim. Przybywa natomiast osób poddanych kwarantannie.

Znacząco, ponieważ z 28 na 18 zmniejszyła się liczba osób hospitalizowanych w świętokrzyskich szpitalach z powodu podejrzenia zarażenia koronawirusem. Jak poinformowała dziś Ewa Łukomska, rzecznik wojewody świętokrzyskiego na terenie województwa zwiększyła się liczba osób poddanych kwarantannie do 2237.  Pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się natomiast 1007 osób. W całym województwie testy laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u 6 osób. 
 

Powiat sandomierski wzrasta liczba osób poddanych kwarantannie

Do 167 osób wzrosła w powiecie sandomierskim liczba osób poddanych obowiązkowej kwarantannie. Jak informuje starosta sandomierski dodatkowo 11 osób zdecydowało się po powrocie z zagranicy odbywać kwarantannę poza miejscem swojego zamieszkania. 
 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe