Burmistrz Sandomierza: Powstała grupa wsparcia dla szpitala

  • 22.03.2020, 14:31 (aktualizacja 22.03.2020, 14:53)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Burmistrz Sandomierza: Powstała grupa wsparcia dla szpitala
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

„Solidarni ze służbą zdrowia Sandomierz” to facebookowa grupa, która zrzesza chętnych, którzy chcą wyciągnąć pomocną dłoń i wesprzeć Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu w walce z rozprzestrzeniającym się koronawirusem.

Powstanie grupy na Facebooku to pomysł i inicjatywa lokalnych przedsiębiorców, którzy chcą pomóc sandomierskiemu szpitalowi poprzez zakup najpotrzebniejszych personelowi w tej chwili rzeczy. Dla szpitala już szyją się w dużych ilościach maski ochronne. Potrzeba jeszcze specjalistycznych środków dezynfekcyjnych oraz odzieży ochronnej dla personelu. 


Grupa skierowana jest nie tylko do właścicieli lokalnych firm, ale jak poinformował burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec, do wszystkich, którzy chcą i mają możliwość pomóc.   

FACEBOOKOWY PROFIL: 
https://www.facebook.com/Solidarni-ze-s%C5%82u%C5%BCb%C4%85-zdrowia-Sandomierz-101826991461735

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe