Sandomierski kościół św. Jakuba zamknięty do odwołania!

  • 23.03.2020, 15:09
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Sandomierski kościół św. Jakuba zamknięty do odwołania! Źródło: Internet

Podziel się:

Oceń:

Dominikanie podjęli decyzję o zamknięciu kościoła św. Jakuba w Sandomierzu. Taki krok duchownych podyktowany jest faktem coraz większego rozprzestrzeniania się koronawirusa.

O zamknięciu dominikańskiego kościoła w Sandomierzu poinformował przeor ojciec Marcin Lisak.

Jak czytamy w specjalnym komunikacie:

“Rozprzestrzenianie epidemii narasta. Dostaliśmy niepokojące informacje z dwóch innych klasztorów dominikańskich. W związku z tym, oraz trudnościami organizacyjnymi służb państwowych, postanowiliśmy zamknąć do odwołania nasz kościół”.

W klasztornej kaplicy przez ojców będą jednak odprawiane msze święte w przyjętych dotychczas intencjach. Odbywać się będą również msze święte w nowych intencjach, które można składać przez telefon lub za pośrednictwem strony www.sandomierz.dominikanie.pl.

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe