Z KRAJU: 12 osób nie żyje. 927 jest zakażonych.

  • 25.03.2020, 11:13
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Z KRAJU: 12 osób nie żyje. 927 jest zakażonych. Fot. ShutterStock

Podziel się:

Oceń:

O kolejnych 26 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem poinformował w dzisiejszych porannych komunikatach resort zdrowia. Ministerstwo Zdrowia poinformowało również o śmierci dwóch zakażonych koronawirusem osób. W sumie liczba zakażonych COVID-19 wzrosła w Polsce do 927 osób. Niestety 12 z nich nie przeżyło.

Jak wynika z informacji przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia w szpitalu we Wrocławiu zmarło kolejne dwie osoby zakażone. To mężczyźni w wieku 41 i 71 lat. Obaj mieli choroby współistniejące. 

Niestety w Polsce z każdym dniem przybywa osób zakażonych. Badania laboratoryjne obecność zakażenia koronawirusem pozytywnym wynikiem potwierdziły u kolejnych 26 osób.  

Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z województwa śląskiego, 4 osób z województwa wielkopolskiego i lubelskiego, 3 osób z województwa zachodniopomorskiego i województwa warmińsko-mazurskiego, 2 osób z województwa podkarpackiego i 1 osoby z województwa małopolskiego.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe