Z KRAJU: Kolejne przypadki zakażeń koronawirusem. W Polsce zmarła 13 osoba!

  • 25.03.2020, 14:09
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Z KRAJU: Kolejne przypadki zakażeń koronawirusem. W Polsce zmarła 13 osoba! Fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

W Polsce liczba zakażonych koronawirusem osób wzrosła do 957. Jak podało Ministerstwo Zdrowia zmarła kolejna osoba zakażona COVID-19.

W porannych komunikatach Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci dwóch mężczyzn w szpitalu we Wrocławiu. Niestety to nie ostatnie dziś ofiary koronawirusa w Polsce. Resort zdrowia poinformował o śmierci 71-letniego mężczyzny, który był hospitalizowany w szpitalu w Bolesławcu. Mężczyzna miał choroby współistniejące. 

Badaniami laboratoryjnymi zostały potwierdzone również kolejne przypadki zakażenia koronawirusem, których jest aż 31. W związku z tą informacją rzecznik wojewody podkarpackiego Małgorzata Waksmundzka-Szarek poinformowała o 4 nowych przypadkach zakażenia, które pojawiły się na Podkarpaciu.   

Jak wynika z informacji rzeczniczki wojewody podkarpackiego w gronie zakażonych jest trzy kobiety. 

- Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. Pierwszy - to starszy mężczyzna z powiatu rzeszowskiego w stanie dobrym hospitalizowany aktualnie, drugi - młoda kobieta z powiatu mieleckiego w stanie dobrym hospitalizowana, trzeci - kobieta w sile wieku stan dobry z powiatu przemyskiego hospitalizowana oraz czwarty - starsza kobieta z powiatu leżajskiego w poważnym stanie hospitalizowana – podaje Małgorzata Waksmundzka-Szarek.

W województwie podkarpackim zakażone COVID-19 jest 43 osoby. 

 

 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe