Pacjentka z podejrzeniem zakażenia ma wynik ujemny! - Konferencja prasowa dyrektora szpitala i starosty sandomierskiego

  • 25.03.2020, 14:29
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Pacjentka z podejrzeniem zakażenia ma wynik ujemny! - Konferencja prasowa…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym doszło do niebezpiecznej sytuacji. W poniedziałek zgłosiła się tam kobieta u której podejrzewano zakażenie koronawirusem. Pacjentka podczas wywiadu przyznała, że w ostatnim czasie miała kontakt z osobą z zagranicy. Badania laboratoryjne jednak nie potwierdziły u kobiety zakażenia koronawirusem.

Dziś na terenie szpitala odbyła się konferencja prasowej na której dyrektor lecznicy dr. Marek Kos poinformował o wynikach badań laboratoryjnych pobranych od kobiety próbek.  Jak podkreślił podczas konferencji w związku z takimi sytuacjami zostały podjęte kolejne kroki w celu poprawienia bezpieczeństwa personelu i pacjentów sandomierskiej lecznicy. 


Dyrekcja zdecydowała o utworzeniu dodatkowego miejsca do obserwacji, które od ubiegłego wtorku działa w pomieszczeniach oddziału urologii.


Obecny na spotkaniu z mediami starosta sandomierski Marcin Piwnik zwrócił uwagę natomiast na czas wykonywania testów laboratoryjnych, które jak twierdzi mogłyby trwać znacznie krócej. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe