Wojciech Czerwiec: Większość radnych Sandomierza przekaże diety dla szpitala. Radni PiS się wyłamali - twierdzą, że będą pomagać sami

  • 30.03.2020, 15:32
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Wojciech Czerwiec: Większość radnych Sandomierza przekaże diety dla szpitala
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Sandomierscy radni również wyciągnęli pomocną dłoń w stronę Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu. Większość radnych przekaże swoje diety. W ramach wsparcia zostaną przekazane również środki dezynfekcyjne.

Radni Rady Miejskiej w Sandomierzu zdecydowali się wspomóc sandomierski szpital w trudnym czasie walki z pandemią koronawirusa. Z inicjatywą pomocy do radnych zwrócił się przewodniczący Rady Miejskiej, Wojciech Czerwiec, który zaproponował przekazanie swoich diet lub podarowania najpotrzebniejszych w dobie epidemii środków na rzecz lecznicy. Jak przyznaje Wojciech Czerwiec w rozmowie z nami większość radnych zdecydowała się pomóc. Do wspólnej akcji pomocy radnych miejskich nie przyłączyli się jedynie radni Prawa i Sprawiedliwości.  

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nina
Nina 13.04.2020, 07:17
Smutne to co czytam ale życie kazdego w pewnym momencie rozliczy..Podchodzmy bez emocji bo własciwie czy ta informacja jest wiarygodna..
Polka solidarna zeszlachetnymi ludźmi.
Polka solidarna zeszlachetnymi ludźmi. 11.04.2020, 23:45
Wspaniała postawa wielu posłów- szacunek. Paskudna wręcz orażająca postawa radnych z PiS-u.
SZOK
SZOK 22.04.2020, 22:47
Odrażająca to jest podstawowa Radnego. Radni PIS działali od samego początku.
Ja
Ja 04.04.2020, 18:11
tym to zawsze mało.Wszyscy pomagają, ale tu wuc pewnie nie pozwolił
Gość
Gość 04.04.2020, 05:44
Salowa tez człowiek i o wiele madrzejsza od ........ a ich praca .... Szacunek dla calego personelu ale najwiekszy dla pań i panów salowch.
12#36
12#36 02.04.2020, 22:29
Radni PIS wszystkich szczebli są partyjni a nie społecznicy i nic nie dadzą dopóki Nowogrodzka nie powie TAK - czyli wódz. Brawo reszta radnych Sandomierza.
toya
toya 01.04.2020, 22:47
szpitale wyposażyć to obowiązek rządu.dostali kasę z unii,gdzie ona jest?
FRODO
FRODO 01.04.2020, 22:01
Jeszcze za mało nagrabili ?
Rachel
Rachel 01.04.2020, 07:24
Ważne ich pełne kabzy niż pomóc potrzebującym . To prawdziwy obraz pisu.
adam bloj
adam bloj 01.04.2020, 03:33
karma wraca
Kaśka
Kaśka 31.03.2020, 15:34
Czy można się dziwić? W PIS są przecież dla korzyści, a nie, żeby coś komuś dawać tak sobie. Za nagrodami dla siebie podniosa obie ręce.
maybelline78
maybelline78 31.03.2020, 13:24
Bo w PiS-ie to oni zawsze mają tylko i wyłącznie gęby pełne frazesów. Jak trzeba coś zarobić, to są do tego ostatni. Jak ja ich nie nawidzę.
Tadek
Tadek 31.03.2020, 08:04
Myślę, ze kazdy ma prawo do swobodnej i wolnej decyzji.
Bartek
Bartek 02.04.2020, 09:23
oczywiśce ale za te "wolne i swobodne" decyzje bedą niedługo rozliczeni. bo ludzie tego nie zapomną
Anna
Anna 01.04.2020, 23:07
Oni sa radnymi, mają słuzyć społeczeństwu, a nie napychać sobie kieszenie. Oni mają dawać wzór postępowania zawsze, a w czasie epidemii w szczególności.
Zen
Zen 01.04.2020, 18:27
Jeszcze ... to prawda , ale niech ta zasada obowiązuje wszystkie strony !!! . Poza tym , mamy sytuację szczególną !!!
Lekarz
Lekarz 30.03.2020, 15:56
I slusznie ze nie dali
Szpital w Sandomierzu to skorumpowana paka P S L i wiecej tam dyrektorow od wszystkiego niz pracowników. Kazdy to wie tylko boi sie i milczy
Kaśka
Kaśka 31.03.2020, 15:38
A jakie to ma znaczenie, czy lekarz jest z PSL czy nie -- przecież nie leczą tylko wyborców PSL, także wyborców PIS, bałwanie.
Arek
Arek 31.03.2020, 00:19
Żal ci, że oni nie są z PiSu? Kancelaria premiera podwoiła zatrudnienie, mamy dwa razy więcej sekretarzy stanu niż w dużych państwach europejskich, a wydatki kilka razy wyższe niż w 2015 roku. "Wystarczy nie kraść" . A na zdrowie oszczędzają jak nigdy dotąd. Na raka umiera co roku 50 tys.ludzi. brakuje nowych skutecznych leków. Nawet najbiedniejszych krajom się opłaca leczenie, ale nie Polsce. Niech ludzie umierają , "niech lekarze jadą" - za granicę - zdaniem PiS. Nikt się naszym zdrowiem nie przejmuje, a prof. Krasnodebski - z PiS - w radiu orzekł, że po koronawirusie odmłodzi się społeczeństwo. To teraz mamy skutki! Kto nas będzie leczył? Czegoś nie rozumiecie?
lekarz
lekarz 30.03.2020, 23:17
oj chyba nawet salowym nie jesteś ....gosciu

Pozostałe