Świętokrzyskie: W województwie zakażonych jest już 49 osób. Badania potwierdziły kolejne zakażenia w regionie.

  • 31.03.2020, 21:55
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Świętokrzyskie: W województwie zakażonych jest już 49 osób. Badania potwierdziły kolejne zakażenia w regionie.

Podziel się:

Oceń:

Ministerstwo Zdrowia w wieczornych komunikatach poinformowało o 96 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Niestety nowe przypadki pojawiają się coraz częściej również w województwie świętokrzyskim. Jak poinformowała Ewa Łukomska badania laboratoryjne potwierdziły w regionie 3 nowe przypadki zakażeń.
- To młody mężczyzna z powiatu skarżyskiego, młoda kobieta z powiatu kieleckiego oraz mężczyzna w sile wieku z powiatu jędrzejowskiego. W sumie na terenie województwa odnotowano dotąd 49 przypadków zachorowań na COVID-19 – wyjaśnia Ewa Łukomska, rzecznik prasowy wojewody świętokrzyskiego.
 
Aktualnie na terenie województwa świętokrzyskiego hospitalizowanych jest 45 osób. Poddanych kwarantannie domowej jest 4406 osób, a 144 osoby objęte są nadzorem epidemiologicznym. W skali całego kraju zakażonych koronawirusem osób jest 2311. Dotąd 33 osoby w wyniku zakażenia zmarły. Większość z nich miała również choroby współistniejące.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe