Podkarpackie: Liczba zakażeń na Podkarpaciu wzrosła do 95 przypadków!

  • 31.03.2020, 22:30 (aktualizacja 31.03.2020, 22:35)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Podkarpackie: Liczba zakażeń na Podkarpaciu wzrosła do 95 przypadków! Fot. rzeszow.uw.gov.pl

Podziel się:

Oceń:

Zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu wciąż przybywa. Jak dowiedzieliśmy się z wieczornych komunikatów resortu zdrowia badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie u kolejnych dwóch osób w województwie podkarpackim.
Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik wojewody podkarpackiego zakażone są dwie kobiety. Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem potwierdzono u młodej kobiety z powiatu rzeszowskiego. Zakażona jest również starsza kobieta z powiatu leżajskiego.
 
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 5681 osób, a 10644 poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 93 osób. Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 2345 testów.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe