Marcin Marzec: Do odwołania Sandomierz zamyka parki i bulwar

  • 01.04.2020, 13:22 (aktualizacja 01.04.2020, 13:40)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Marcin Marzec: Do odwołania Sandomierz zamyka parki i bulwar
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zagrożenie koronawirusem powoduje kolejne ograniczenia. Od 1 kwietnia, do odwołania Sandomierz zamyka miejsca rekreacji. Głównie chodzi o parki i bulwar nad Wisłą, gdzie do tej pory spotykało się mnóstwo osób. Związane to jest z nowymi obostrzeniami, wprowadzonymi przez rząd. Wszystko, żeby opanować rozprzestrzenianie się koronawirusa.

W związku z nowymi rządowymi obostrzeniami, dotyczącymi stanu epidemii koronawirusa, mieszkańców obowiązuje zakaz przebywania na terenach zielonych, pełniących funkcje publiczne.


Burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec informując o wprowadzeniu nowych obostrzeń zaapelował również do mieszkańców, aby nie korzystać z terenów rekreacyjnych w mieście. Jak dodał od dziś te tereny będą patrolowane przez policję i straż miejską. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe