Świętokrzyskie: W województwie świętokrzyskim mamy już 55 osób zakażonych koronawirusem

  • 01.04.2020, 17:46
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Świętokrzyskie: W województwie świętokrzyskim mamy już 55 osób zakażonych koronawirusem

Podziel się:

Oceń:

W popołudniowych komunikatach Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 73 osobach zakażonych koronawirusem w Polsce. Wśród nowych przypadków zakażenia COVID-19 znalazło się również 5 osób z województwa świętokrzyskiego.
Jak informuje rzecznik wojewody świętokrzyskiego Ewa Łukomska nowe przypadki zakażenia potwierdzono na terenie trzech powiatów w województwie.
 
- To kobieta w sile wieku z powiatu skarżyskiego, kobieta w sile wieku z powiatu kieleckiego, starsza kobieta z powiatu szydłowieckiego (woj. mazowieckie) oraz dwie starsze kobiety z powiatu skarżyskiego – uzupełnia rzecznik Ewa Łukomska.
 
W sumie na terenie województwa odnotowano dotąd 55 przypadków zachorowań na COVID-19. Na terenie powiatu sandomierskiego dotąd potwierdzono 1 przypadek zakażenia. Obowiązkową kwarantanną domową objętych jest 376 osób. Kwarantannę poza miejscem zamieszkania odbywa 27 osób.
 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe