Straż Miejska w Sandomierzu w patrolach mieszanych z Policją będzie pilnować ulic miasta

  • 02.04.2020, 14:30
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Arkadiusz Strugała: Straż Miejska w Sandomierzu patroluje ulice w patrolach…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od 1 kwietnia na ulicach miast, ale też w terenie pojawiło się więcej patroli, które mają za zadanie pilnować porządku i przestrzegania zaleceń w związku z zagrożeniem epidemicznym. W Sandomierzu na ulicach miasta również możemy zobaczyć zwiększone patrole strażników miejskich.

Jak w rozmowie z nami wyjaśnia komendant Straży Miejskiej w Sandomierzu, Arkadiusz Strugała patrole będą kontrolować najczęściej występowanie dużych skupisk osób, ale pojawiać się będą również w sklepach. Komendant sandomierskich strażników dodaje, że coraz częściej na ulicach miasta będzie widoczny patrol mieszany, ponieważ porządku w czasie epidemii będą pilnować wspólnie ze strażą miejską również policjanci.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe