Sandomierski DPS apeluje o wsparcie. Pomóc może każdy!

  • 02.04.2020, 15:23 (aktualizacja 02.04.2020, 15:49)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Sandomierski DPS apeluje o wsparcie. Pomóc może każdy! Fot. www.sandomierztv.pl

Podziel się:

Oceń:

Dom Pomocy Społecznej w Sandomierzu również dotykają problemy w związku z pandemią koronawirusa. Najbardziej brakuje maseczek, rękawiczek i środków dezynfekcyjnych. Odnaleźć się w tej sytuacji nie jest łatwo, ale wszystkie ręce znalazły się na pokładzie i wpierają jak mogą. Pracownicy placówki samodzielnie szyją maseczki i organizują odpowiednie środki higieniczne, wsparcie przychodzi dodatkowo ze Starostwa Powiatowego w Sandomierzu, samorządowców oraz wszystkich ludzi o dobry sercu . Pomoc jest, ale potrzeby placówki są zbyt duże, dlatego też jej dyrekcja zwróciła się o pomoc.

Lista potrzeb jest duża. Przede wszystkim potrzeba maseczek ochronnych, rękawiczek jednorazowych, kombinezonów ochrony indywidualnej oraz płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni. Dom Pomocy Społecznej w Sandomierzu można również wesprzeć finansowo wpłacając swoją cegiełkę na konto BGŻ BNP Paribas S.A. 42 2030 0045 1110 0000 0244 5010 - Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Seniora", ulica Czyżewskiego 1, 27-600 Sandomierz z dopiskiem „Darowizna - walka z koronawirusem”.

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sandomierz
Sandomierz 22.04.2020, 08:48
Może, nie trzeba było przyjmować następnego dyrektora do szpitala, za wypasioną pensję, tylko zagospodarować te pieniędzy na potrzeby mieszkańców.
Może najwyższy czas skończyć, z tym obwożeniem się pierwszym dyrektorem po konwentach PSL, z powiatowej kasy. Zastanawiam nas, to kto czyją sekretarką jest?
Proszę napisać o swoich osiągnięciach dla Miasta, dla Powiatu, oprócz obsadzania paru stanowisk swoimi. Jeszcze nic przez te lata pana panowania, nic konkretnego nie usłyszeliśmy. Na Sesjach tylko lepiej woda i mobbing, razem z Przewodniczącym Rady, przeciwko Innym Radnym.
Najśmieszniejsze jest to, że pan będzie robił audyt.
Sam samego sprawdzał, to jest niewiarygodne i kpina.
Jan
Jan 15.04.2020, 19:17
Panie burmistrzu gdzie obiecane maski. Mieszkaniec ul Kruczej. Kto obiecuje a slowa nie dotrzymuje jest kłamcą.

Pozostałe