Więcej patroli Policji na ulicach. Są też wzmożone kontrole drogówki

  • 02.04.2020, 17:09
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
st. sierż. Paulina Kalandyk: Więcej patroli Policji na ulicach. Są też…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Więcej patroli policyjnych w terenie będzie kontrolować czy stosujemy się do nowych ograniczeń w związku z epidemią koronawirusa. Chodzi o obostrzenia, które od 1 kwietnia zostały wprowadzone przez rząd. Jak wyjaśnia sierż. szt. Paulina Kalandyk, rzecznik prasowy Powiatowej Komendy Policji w Sandomierzu nowe ograniczenia w przemieszczaniu się będą skutkować przede wszystkim zwiększeniem ilości dotychczasowych patroli policyjnych na terenie całego powiatu.

Zadaniem policjantów będzie nie tylko kontrola ruchu pieszych ale również samochodowego, gdzie mundurowi będą sprawdzać ilość osób w pojazdach, także tych należących do komunikacji miejskiej. Przy takiej kontroli możemy spodziewać się również pytania o nasz cel podróży. Jak wyjaśnia sierż. szt. Paulina Kalandyk kontrole mają na celu ograniczenie ruchu do minimum.

Przypominamy, że od wczoraj do odwołania władze miasta zamknęły w Sandomierzu wszystkie miejsca służące do rekreacji. Dlatego patrole coraz częściej pojawiać się będą również w okolicach sandomierskiego bulwaru i w parkach.

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe